---
title: "Młodzieży 1, Warszawa - ceny, plan miejscowy"
description: "Młodzieży 1 w Warszawie: 8 transakcji z 24 miesięcy, mediana 10 290 zł/m², 9 pozwoleń na budowę w promieniu 500 m (2024–2026). Raport pokaże plan miejscowy i to, co powstanie obok."
url: "https://mscanner.pl/gmina/warszawa/mlodziezy/1"
lang: "pl"
updated: "2026-10-06"
source: "mScanner"
---

# Młodzieży 1, Warszawa

> mScanner › Gminy › Warszawa › ul. Młodzieży › Młodzieży 1

Budynek przy ul. Młodzieży 1 w Warszawie (dzielnica Wawer) w rejestrach publicznych: transakcje z aktów notarialnych z ostatnich 24 miesięcy, obręb ewidencyjny, dane budynku z BDOT10k i lista rejestrów, które mają dane dla tego adresu.

## W skrócie

- **Mediana 10 290 zł/m²** z 8 aktów notarialnych.
- **Obręb ewidencyjny** 3-12-52.
- **Budynek w BDOT10k**: budynek jednorodzinny, 2 kondygnacje, rok budowy ok. 2026.
- **9 pozwoleń na budowę** w promieniu 500 m z lat 2024–2026 (rejestr GUNB).
- **Dane dla tego adresu**: mapy powodziowe, model powietrza GIOŚ, rejestr GDOŚ i usługa planistyczna.

## Ceny z aktów notarialnych: Młodzieży 1

8 aktów notarialnych (mediana 10 290 zł/m²) to za mało, żeby rozstrzygać, czy Młodzieży 1 odstaje od swojej ulicy. Daty pierwszej sprzedaży mieszkań wskazują natomiast, że budynek powstał około 2026 roku.

Zestawienie obejmuje 24 miesiące do sierpnia 2026, czyli do ostatniego miesiąca, za który rejestr cen w Warszawie udostępnił dane z aktów; transakcje w tym budynku pochodzą z okresu od lutego 2026 do marca 2026. Połowa aktów mieści się między 9 426 a 11 034 zł/m². Typowa kwota z aktu to 640 000 zł, przy metrażu około 59 m².

Przy tak małej próbce jedna nietypowa transakcja przesuwa wynik, dlatego ta liczba jest punktem odniesienia, a nie wyceną.

Każda kwota na tej stronie pochodzi z [Rejestru Cen Nieruchomości](/rejestr-cen-nieruchomosci), czyli z aktu notarialnego, i dotyczy mieszkania sprzedanego pod adresem Młodzieży 1. Pojedyncze akty są w tabeli niżej, w tej samej postaci co na stronie ulicy.

## Obręb ewidencyjny

Budynek przy ul. Młodzieży 1 stoi w obrębie ewidencyjnym 3-12-52 (kod 1252). Obręb wskazuje usługa ULDK GUGiK dla położenia budynku na mapie, a dane ewidencyjne udostępnia powiat m. Warszawa.

Pinezka na mapie to uśrednione położenie transakcji zapisanych w rejestrze cen pod tym adresem. Granice działek wokół niej pokazuje mapa powyżej. Jak czytać identyfikatory działek i gdzie Warszawa publikuje ich mapę, wyjaśnia [strona geoportalu dla gminy](/geoportal/warszawa).

Numer działki pod budynkiem i jej granice podaje raport dla tego adresu. Kto jest jej właścicielem, wskazuje księga wieczysta, a [numeru księgi wieczystej nie da się ustalić po samym adresie](/ksiegi-wieczyste).

## Budynek

W bazie BDOT10k obiekt w tym punkcie to budynek jednorodzinny (klasa: budynki mieszkalne): 2 kondygnacje, wysokość 5,8 m, obrys 180 m².

Rok budowy to około **2026**: tak wynika z dat pierwszej sprzedaży mieszkań w 6 aktach notarialnych z rynku pierwotnego pod tym adresem.

## Co raport mówi o tym adresie

Raport dla adresu Młodzieży 1 sprawdza w czterech źródłach publicznych, co dotyczy lokalizacji tego budynku:

- **Mapy zagrożenia powodziowego Wód Polskich**: czy punkt leży w zasięgu wody o prawdopodobieństwie 10%, 1% lub 0,2%, czy obejmuje go scenariusz awarii wału albo zapory i czy należy do obszaru narażonego na podtopienia.
- **Model jakości powietrza GIOŚ**: stężenia pyłów PM10 i PM2,5 oraz benzo(a)pirenu w komórce modelu, w której leży budynek.
- **Rejestr form ochrony przyrody GDOŚ**: czy punkt leży w granicach obszarowej formy ochrony przyrody (park narodowy, rezerwat, park krajobrazowy, obszar Natura 2000 i inne) i jak daleko od jej granicy.
- **Krajowa Integracja Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego (GUGiK)**: czy w tym punkcie obowiązuje plan miejscowy, który to plan, a gdy gmina włączyła rysunek do usługi, także symbol i funkcja przeznaczenia.

Każda z tych informacji dotyczy położenia budynku przy ul. Młodzieży 1, a raport podaje je razem z numerem działki pod budynkiem.

## Plan miejscowy: Młodzieży 1

Plan miejscowy (MPZP) to uchwała rady gminy, która dla objętego nią terenu ustala przeznaczenie terenu i zasady zabudowy: co można zbudować, jak wysoko i jak gęsto. W Warszawie plany miejscowe pokrywają 46% powierzchni gminy (GUS BDL 2024). Tam, gdzie planu nie ma, o zabudowie działki rozstrzyga decyzja o warunkach zabudowy, a od 1 września 2026 ramy dla niej wyznacza plan ogólny gminy. Pokrycie planami, liczbę planów i to, jak czytać rysunek planu, opisuje strona [plany miejscowe w Warszawie](/mpzp/warszawa).

Czy w tym punkcie obowiązuje plan miejscowy, który to plan i co dopuszcza na działce pod budynkiem Młodzieży 1, podaje raport dla tego adresu.

W latach 2024–2026 rejestr GUNB odnotował 9 pozwoleń na budowę w promieniu 500 m od budynku Młodzieży 1. Czego dotyczą i co z tego powstanie najbliżej, pokazuje raport.

## Akty notarialne z tego budynku

| Metraż | Cena | Cena za m² | Kiedy | Podgląd |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 52,8 m² | 485 000 zł | 9 180 zł/m² | 03.2026 | [zobacz w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1/lokale/146514-8-1252-77-bud-5-lok?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional&selectedUnitKey=146514-8-1252-77-bud-5-lok) |
| 65,7 m² | 670 000 zł | 10 192 zł/m² | 03.2026 | [zobacz w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1/lokale/146514-8-1252-77-bud-2-lok?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional&selectedUnitKey=146514-8-1252-77-bud-2-lok) |
| 65,3 m² | 750 000 zł | 11 492 zł/m² | 02.2026 | [zobacz w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1/lokale/146514-8-1252-77-bud-1-lok?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional&selectedUnitKey=146514-8-1252-77-bud-1-lok) |
| 66,3 m² | 630 000 zł | 9 508 zł/m² | 02.2026 | [zobacz w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1/lokale/146514-8-1252-77-bud-4-lok?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional&selectedUnitKey=146514-8-1252-77-bud-4-lok) |
| 18,4 m² | 200 000 zł | 10 881 zł/m² | 02.2026 | [zobacz w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1/lokale/146514-8-1252-77-bud-9-lok?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional&selectedUnitKey=146514-8-1252-77-bud-9-lok) |
| 52 m² | 650 000 zł | 12 495 zł/m² | 02.2026 | [zobacz w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1/lokale/146514-8-1252-77-bud-6-lok?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional&selectedUnitKey=146514-8-1252-77-bud-6-lok) |
| 65,2 m² | 677 000 zł | 10 388 zł/m² | 02.2026 | [zobacz w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1/lokale/146514-8-1252-77-bud-3-lok?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional&selectedUnitKey=146514-8-1252-77-bud-3-lok) |
| 42,8 m² | 380 000 zł | 8 874 zł/m² | 02.2026 | [zobacz w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1/lokale/146514-8-1252-77-bud-8-lok?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional&selectedUnitKey=146514-8-1252-77-bud-8-lok) |

Każdy wiersz to jeden akt notarialny. Ten sam wykaz na mapie cen pokazuje [ten adres w mScannerze](/app/ceny-nieruchomosci/adresy/mlodziezy-1?address=M%C5%82odzie%C5%BCy%201&city=warszawa&mode=transactional).

## Ten budynek na tle ulicy, dzielnicy i miasta

| Obszar | Mediana za m² | Podstawa |
| --- | --- | --- |
| Ten budynek (Młodzieży 1) | 10 290 zł/m² | 8 aktów notarialnych |
| Dzielnica (Wawer) | 12 675 zł/m² | 1 486 aktów notarialnych (w 648 budynkach) |
| Całe miasto (Warszawa) | 15 580 zł/m² | 48 106 aktów notarialnych (w 10 897 budynkach) |

Przy 8 aktach notarialnych nie da się rozstrzygnąć, czy budynek odstaje od ulicy. Mediana ulicy pochodzi wprost z aktów, tak jak mediana budynku, a mediany dzielnicy i miasta z median budynków, które mają akty w tych samych 24 miesiącach.

## Co rejestry mówią o całej gminie Warszawa

Poniższe liczby dotyczą całego miasta: stawkę podatku uchwala rada gminy, a statystyki pozwoleń na budowę i decyzji o warunkach zabudowy prowadzi się dla całej gminy. Nazwa rejestru prowadzi na jego stronę dla gminy. Wszystkie naraz zbiera strona [Warszawa: co mówią rejestry](/gmina/warszawa).

| Rejestr | Co mówi o całej gminie | Dane z |
| --- | --- | --- |
| [Plan ogólny](/plan-ogolny/warszawa) | projekt (do wejścia planu w życie gmina nie wyda nowej decyzji o warunkach zabudowy) | Rejestr Urbanistyczny i GUGiK, bez zmian od 1 września 2026 |
| [Warunki zabudowy](/warunki-zabudowy/warszawa) | 764 decyzje (wydane w 2025 roku) | GUS BDL 2025 |
| [Pozwolenia na budowę](/pozwolenia-na-budowe/warszawa) | 2 762 w 2025 (ostatni pełny rok w rejestrze) | RWDZ (GUNB), dane do 09.2026 |
| [Podatek od nieruchomości](/podatek-od-nieruchomosci/warszawa) | 1,25 zł/m² (od budynków mieszkalnych, za rok) | uchwały rad gmin, 2026 |
| [Kanalizacja i woda](/uzbrojenie/warszawa) | 95% mieszkańców (wodociąg 96%; średnia po całej gminie) | GUS BDL 2025 |
| [Ludność](/demografia/warszawa) | 1 866 729 osób (ani migracje, ani przyrost naturalny nie zmieniają tu wyraźnie liczby mieszkańców) | GUS BDL 2025 |
| [Internet stacjonarny](/swiatlowod/warszawa) | 9 z 9 adresów (to próbka adresów, nie odpowiedź o Twoim) | SIDUSIS, 3 października 2026 |
| [Księgi wieczyste](/ksiegi-wieczyste) | Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie (tam składasz wniosek o wpis (KW-WPIS)) | Dz.U. 2026 poz. 492, odczyt 2 września 2026 |

## Raport dla tego adresu

**Raport o nieruchomości mScanner** dla adresu Młodzieży 1 zbiera dane źródeł wymienionych wyżej razem z numerem działki, a z pozostałych spośród 34 warstw dodaje m.in. transakcje z sąsiednich ulic, pozwolenia na budowę w okolicy, dojazdy, uciążliwości, nasłonecznienie i to, co dopuszcza plan na sąsiednich działkach.

**Podgląd raportu jest darmowy**, a pełny raport kosztuje od 49,99 zł za adres, taniej w pakiecie 2 lub 5 raportów.

## Skąd pochodzą te dane

Każda sekcja tej strony ma własne źródło i własną datę. Jeśli brakuje sekcji o obrębie albo o budynku, źródło nie zwróciło danych dla tego punktu. Rejestru, którego nie ma na liście w sekcji o raporcie, nie da się dziś sprawdzić dla tego adresu.

- Ceny: [Rejestr Cen Nieruchomości](/rejestr-cen-nieruchomosci), akty notarialne z 24 miesięcy do sierpnia 2026, odczyt 2026-10-04. Okno kończy się na ostatnim miesiącu, za który rejestr opublikował akty dla tego miasta, bo RCN publikuje z kilkumiesięcznym opóźnieniem.
- Obręb: usługa ULDK (GUGiK), odczyt 2026-10-04.
- Budynek: Baza Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (warstwa budynków), GUGiK.
- Powódź: mapy zagrożenia powodziowego ISOK/Wód Polskich (wersja z 2022-09-07), sprawdzone dla tego punktu w każdym scenariuszu osobno.
- Powietrze: modelowanie GIOŚ na potrzeby ocen jakości powietrza, rok 2025, komórka obejmująca punkt.
- Ochrona przyrody: Centralny Rejestr Form Ochrony Przyrody GDOŚ, odczyt 2026-10-06, rysunek uproszczony do skali gminy.
- Plan miejscowy: Krajowa Integracja MPZP (geoportal.gov.pl), stan dla tego punktu, odczyt 2026-10-04.
- Pozwolenia na budowę: rejestr RWDZ Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego (usługa WFS), pozwolenia z lat 2024–2026 w promieniu 500 m od punktu adresowego budynku, odczyt 2026-10-06.
- Pokrycie planami: GUS BDL 2024, udział powierzchni gminy objętej planami miejscowymi.

## Najczęściej zadawane pytania

### Ile kosztuje metr mieszkania pod adresem Młodzieży 1 w Warszawie?

Mediana z 8 aktów notarialnych z ostatnich 24 miesięcy to 10 290 zł/m², a połowa aktów mieści się między 9 426 a 11 034 zł/m². To ceny faktycznie zapłacone, zapisane w aktach notarialnych (RCN); przy 8 aktach jedna nietypowa transakcja przesuwa wynik, więc traktuj tę liczbę jako punkt odniesienia.

### W jakim obrębie ewidencyjnym leży budynek przy ul. Młodzieży 1?

W obrębie 3-12-52 (kod 1252). Obręb wskazuje usługa ULDK GUGiK dla położenia budynku na mapie. Numer działki pod budynkiem i jej granice podaje raport dla tego adresu. Właściciela nie wskazuje żadna publiczna mapa, tylko księga wieczysta.

### Co raport mówi o adresie Młodzieży 1?

Raport dla adresu Młodzieży 1 sprawdza w czterech źródłach publicznych, co dotyczy lokalizacji tego budynku: mapy zagrożenia powodziowego (zasięg wody, scenariusze awaryjne i podtopienia), model jakości powietrza GIOŚ (pyły PM10 i PM2,5 oraz benzo(a)piren), rejestr form ochrony przyrody GDOŚ (formy ochrony i odległość od ich granic) i Krajowa Integracja MPZP (plan miejscowy w tym punkcie). Do tego raport dodaje numer działki, transakcje z sąsiednich ulic, pozwolenia na budowę w okolicy, dojazdy, uciążliwości i nasłonecznienie.

### Czy dla adresu Młodzieży 1 obowiązuje plan miejscowy?

W skali całej gminy plany miejscowe pokrywają 46% powierzchni (GUS BDL 2024), co nie rozstrzyga o pojedynczej działce. Czy w tym punkcie obowiązuje plan miejscowy, który to plan i co dopuszcza na działce pod budynkiem, podaje raport dla adresu Młodzieży 1. Tam, gdzie planu nie ma, o zabudowie rozstrzyga decyzja o warunkach zabudowy, a od 1 września 2026 ramy dla niej wyznacza plan ogólny gminy.

### Czy te dane dotyczą dokładnie tego budynku?

Akty notarialne, obręb i budynek opisują ten punkt adresowy, a lista rejestrów w sekcji o raporcie dotyczy współrzędnych tego budynku. Tabela o gminie opisuje całe miasto Warszawa i zaznacza to w każdym wierszu. Żadna liczba nie jest uśredniona z okolicy adresu ani nie składa się na ogólną ocenę.

## Powiązane strony

- [ul. Młodzieży: cała ulica w rejestrach](https://mscanner.pl/gmina/warszawa/mlodziezy) — Wszystkie budynki przy tej ulicy z aktami, działki i to, co rejestry mówią o ulicy.
- [Ceny mieszkań: dzielnica Wawer](https://mscanner.pl/ceny-transakcyjne-mieszkan/warszawa/wawer) — Cały obszar: ceny z aktów i pozostałe ulice.
- [Warszawa: co mówią rejestry](https://mscanner.pl/gmina/warszawa) — Wszystkie rejestry dla całej gminy na jednej stronie.
- [Ceny transakcyjne mieszkań w Warszawie](https://mscanner.pl/ceny-transakcyjne-mieszkan/warszawa) — Mapa cen, wykres i ranking dzielnic.
- [Czym jest Rejestr Cen Nieruchomości](https://mscanner.pl/rejestr-cen-nieruchomosci) — Skąd pochodzą te kwoty, kto prowadzi rejestr i dlaczego dane bywają opóźnione.

## Raport dla adresu Młodzieży 1

**Podgląd jest bezpłatny**, pełny raport od 49,99 zł. Pole działa też dla innego adresu: wpisz go albo wklej link do ogłoszenia. **Sprawdź mieszkanie w tym budynku.** Mediana z 8 aktów notarialnych w tym budynku to **10 290 zł/m²**. Raport dla tego adresu zestawi ją z transakcjami z sąsiedztwa i pokaże też plan na sąsiednich działkach, dojazdy i to, co powstaje obok.

[Raport dla adresu Młodzieży 1](https://mscanner.pl/app/podglad?address=ul.+M%C5%82odzie%C5%BCy+1%2C+Warszawa&city=Warszawa&lat=52.179202&lng=21.205518&flow=report&src=adres)
